دارالترجمه رسمی روسی

ترجمه رسمی به زبان روسی مورد تایید سفارت‌ها و مراجع خارج از کشور

اگر به منظور مهاجرت و یا ادامه تحصیل قصد سفر به کشور روسیه را دارید بهتر است قبل از هر چیزی نسبت به ترجمه مدارک و اسناد خود اقدام کنید. برای کسب اطلاعات درباره مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به روسیه می‌توانید در ادامه با دارالترجمه رسمی ترنسلیشنو همراه باشید.

ترجمه رسمی مدارک و اسناد به زبان روسی

ترجمه رسمی روسی جهت قانونی کردن اسناد اشخاص حقیقی یا حقوقی مورد استفاده می‌باشد. همچنین لازم است بدانید ترجمه رسمی معتبر فقط در دارالترجمه رسمی روسی و توسط مترجمین رسمی روسی انجام می‌گردد. به صورتی که مترجم سند رسمی را از زبان فارسی به زبان روسی ترجمه می‌کند و صحت آن را تایید می‌نماید. ترجمه رسمی روسی به منظور اشتغال یا آموزش در کشورهای روسی زبان، ازدواج، مهاجرت، افتتاح حساب، ثبت شرکت و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دارالترجمه رسمی روسی

خدمات بی‌نظیر دارالترجمه رسمی ترنسلیشنو

مراحل ترجمه رسمی در دارالترجمه رسمی روسی ترنسلیشنو به صورت زیر می‌باشد:

  • بررسی تصویر مدارک پیش از ارسال اصل مدارک

با ارسال تصویر مدارک پیش از ارسال اصل مدارک، و دریافت راهنمایی‌های لازم درباره مدارک پیش‌نیاز، تاییدیه تحصیلی و … روند ترجمه رسمی مدارک با سرعت بیشتری انجام می‌گیرد. همچنین درصد احتمال خطا به صفر می‌رسد و تمامی سوالات به وجود آمده در ذهن شما درباره ترجمه رسمی روسی مدارک توسط مشاورین ان مجموعه پاسخ داده خواهد شد.

  • بررسی ترجمه پیش از پرینت

پس از انجام ترجمه توسط مترجم رسمی و قبل از پرینت آن بر روی سربرگ رسمی قوه قضاییه، فایل‌های ترجمه برای متقاضی ارسال می‌شود، تا تمام موارد مانند اسپل اسامی خاص یا نام دروس گذارنده شده از توسط ایشان بررسی و تایید شود.

  • گزارش مرحله به مرحله ترجمه مدارک

مراحل انجام ترجمه رسمی و تاییدات آن از طریق پیامک و ایمیل به صورت مرحله به مرحله به متقاضی اطلاع‌ داده می‌شود.

  • ثبت سفارش انلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری

مشتریان دارالترجمه رسمی ترنسلیشنومی‌توانند مدارک خود را با استفاده از خدمات پیک رایگان و مورد اعتماد برای ترجمه ارسال کنند و پس از اتمام ترجمه رسمی نیز به صورت رایگاه برای ایشان ارسال می‌گردد.

ثبت فوری سفارش ترجمه رسمی روسی از طریق واتس‌اپ

مراحل انجام ترجمه در دارالترجمه روسی ترنسلیشنو

ترجمه رسمی روسی اسناد متعلق به اشخاص حقیقی و حقوقی در دارالترجمه رسمی ترنسلیشنو دارای مراحل زیر می‌باشد:

مرحله اول تحویل اصل مدارک به دارالترجمه روسی می‌باشد و مترجم رسمی روسی موظف است پس از مشاهده اصل مدارک و اسناد نسبت به ترجمه آن‌ها اقدام نمایند. ترجمه اسناد توسط مترجم رسمی و بر اساس فرمت مورد تایید قوه قضائیه انجام می‌پذیرد. پس از پایان ترجمه، سند توسط مترجم رسمی روسی مهر و امضاء می‌شود که این امر به معنی تایید صحت ترجمه و اطلاعات مندرج در سند اصلی توسط مترجم می‌باشد. سپس مدارک ترجمه شده جهت تایید صحت مهر و امضای مترجم و ثبت در سیستم مربوط به اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضائیه (ادارۀ فنی) ارسال می‌شود.

در مرحله بعد ترجمه رسمی اسناد، توسط اداره فنی مورد تایید قرار می‌گیرد و جهت استفاده در مراجع دولتی، قضایی و غیره در کشورهای روس زبان باید به تایید وزارت امور خارجه برسد.

پس از اتمام این مراحل، اصل مدارک همراه با ترجمه آن‌ها تحویل صاحب سند می‌شود.

نکات مهم درباره ترجمه رسمی روسی

 اگر قصد ترجمه کردن مدرکی که در کشور روسیه دریافت کردید و به زبان روسی است، باید ابتدا مدرک خود را به تایید وزارت خارجه برسانید. در غیر این صورت باید مدارک شما  به تایید کنسول ایران در کشور روسیه برسد و سپس مهر کنسول ایران به تایید وزارت امورخارجه ایران در تهران برسد تا مدرک شما قابلیت ترجمه رسمی پیدا کند.

ترجمه فوری روسی ترنسلیشنو

دارالترجمه رسمی ترنسلیشنو با همکاری مترجمان رسمی قوه قضائیه متعهد با توجه به نیاز مشتری ترجمه رسمی روسی را همراه با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه و در صورت نیاز با تایید سفارت روسیه  را به صورت فوری انجام می‌دهد. جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب، از طریق یکی راه‌های ارتباطی زیر، با دارالترجمه تماس حاصل نمائید.

مشاوره رایگان از واتس‌اپ
تماس با دارالترجمه