دارالترجمه رسمی ایتالیایی

ترجمه رسمی به زبان ایتالیایی مورد تایید سفارت‌ها و مراجع خارج از کشور

زیبایی و شگفتی ایتالیا همیشه زبانزد عام و خاص بوده است و این زیبایی شگفت‌انگیز، هر ساله، گردشگران بسیاری زیادی را به سوی خود جذب می‌کند. علاوه بر این کشور ایتالیا سالیانه، پذیرای دانشجویان و مهاجران از سرتاسر دنیا می‌باشد. فرقی نمی‌کند چه هدفی از سفر به ایتالیا داشته باشید، در هر صورت، باید مدارک‌تان را به دارالترجمه رسمی ایتالیایی ترنسلیشنو بسپارید.

دارالترجمه رسمی ایتالیایی

زبان ایتالیایی یکی از زبان‌های خانواده لاتین است  و نزدیکترین زبان زنده جهان به زبان لاتینی باستان محسوب می‌شود. افرادی که قصد مهاجرت، ادامه تحصیل، کار یا فعالیت در کشور ایتالیا و و کشورهای غربی اروپا را دارند نیاز دارند اسناد و مدارک خود را به زبان ایتالیایی و توسط مترجم رسمی ترجمه نمایند. برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود به زبان ایتالیایی می‌توانید به دارالترجمه رسمی ترنسلیشنو مراجعه کنید.

دارالترجمه رسمی ایتالیایی

ترجمه رسمی ایتالیایی مدارک باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

ترجمه‌های انجام شده علاوه بر مهر مترجم رسمی باید به تائید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه نیز برسد. زبان ایتالیایی علاوه بر اینکه از نظر ترجمه و در میان سایر زبانها بسیار پرکاربرد است، این روزها در بحث مهاجرت به خارج از کشور بخصوص در مهاجرت به ایتالیا اهمیت زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل باید دقت داشته باشید که کشور ایتالیا یا سایر کشورهایی که زبان ایتالیایی زبان اصلی آن‌ها می‌باشد تنها ترجمه اسناد و مدارک با مهر و امضای مترجم رسمی دادگستری و تائید قوه قضائیه و امورخارجه را مورد قبول قرار می‌دهند. دارالترجمه رسمی ترنسلیشنو، ارائه‌ دهنده ترجمه‌ای دقیق و سریع می‌باشد و می‌توانید به خدمات ترجمه را به صورت انلاین نیز ازین دارالترجمه دریافت کنید.

خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی ترنسلیشنو

دارالترجمه رسمی ترنسلیشنو، با همکاری مجرب‌ترین مترجمین رسمی زبان ایتالیایی، تمامی خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی را به مشتریان عزیز خود ارائه می‌دهد. که شامل موارد زیر می‌باشد:

  • ترجمه مدارک تحصیلی
  • ترجمه اسناد شخصی
  • ترجمه جواز اشتغال به کار
  • ترجمه اسناد مالیکت
  • ترجمه مدارک و اسناد شرکتی
  • ترجمه رسمی اسناد مربوط به معاملات
  • ترجمه برگ آزمایش پزشکی

و ترجمه هر گونه مدرکی که نیاز به ترجمه رسمی ایتالیایی دارد.

ارائه خدمات ترجمه رسمی آنلاین ایتالیایی

دارالترجمه رسمی ایتالیایی ترنسلیشنو خدمات آنلاین ترجمه رسمی را ارائه می‌دهد و بدین ترتیب شما می‌توانید مدارک‌تان را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری برای مترجمین رسمی ایتالیایی ارسال کنید. پس از ارسال کارشناسان‌ این مجموعه مدارک‌ ارسالی شما را بررسی می‌کنند و در صورتی که نقصی در آن‌ها وجود نداشته باشد،  و قابلیت ترجمه رسمی را داشته باشند روند ترجمه آغاز می‌گردد و در این مرحله باید اصل مدارک برای دارالترجمه ارسال شود و اینکار از طریق پیک معتمد و رایگان قابل انجام است. پس از ترجمه نسخه ترجمه شده برای ما ارسال می‌گردد تا از صحت ترجمه اطمینان حاصل کنید و پس از آنکه ترجمه را تایید کردید، باید نسبت به دریافت تاییدات دادگستری، امور خارجه و مهر نوتاری پابلیک، اقدام کنید که این مرحله بنا بهدرخواست شما توسط کارشناسان دارالترجمه قابل انجام است. در مرحله آخر نیز نسخه اصلی و ترجمه آن برای شما ارسال خواهد شد.

ترجمه رسمی شناسنامه به ایتالیایی

برای ترجمه رسمی شناسنامه به ایتالیایی تنها کافیست کپی شناسنامه خود را به دارالترجمه‌ معتبر و رسمی ترنسلیشنو ارائه دهید تا کارشناسان و مترجمان به بهترین نحو کار ترجمه رسمی را برای شما انجام دهند.

اطلاعات سفارت ایتالیا

در صورتی که به مهر تایید سفارت کشور ایتالیا  برای ترجمه رسمی مدارک خود نیاز دارید، ابتدا باید تاییدات دادگستری و امورخارجه برای مدارک ترجمه شده را دریافت کنید.

آدرس سفارتخانه ایتالیا:  تهران، خیابان نوفل لوشاتو

تلفن تماس سفارت ایتالیا: ۰۲۱-۶۶۷۲۶۹۵۵

وبسایت سفارت ایتالیا:  ambteheran.esteri.it/ambasciata_teheran/it/

آدرس کنسولگری ایتالیا: تهران، منطقه ۳، بلوار نلسون ماندلا

تلفن تماس کنسولگری ایتالیا:  ۰۲۱-۲۲۰۴۷۸۰۲

آدرس باغ سفارت ایتالیا: تهران، خیابان فرمانیه، نرسیده به چهار راه فرمانیه، باغ سفارت ایتالیا

مشاوره رایگان از واتس‌اپ
تماس با دارالترجمه