دارالترجمه رسمی انگلیسی

ترجمه رسمی به زبان انگلیسی مورد تایید سفارت‌ها و مراجع خارج از کشور

تمامی افرادی که می‌خواهند اسناد و مدارک خود را برای ارائه به سفارت، دانشگاه یا شرکتی در خارج از کشور به زبان انگلیسی ترجمه رسمی نمایند، و یا اسناد و مدارکی که در خارج از ایران به زبان انگلیسی دریافت کرده‌اند را به زبان فارسی ترجمه رسمی نمایند باید به یک دارالترجمه رسمی انگلیسی معتبر و با سابقه مراجعه کنند. دارالترجمه رسمی ترنسلیشینو ارائه دهنده تمامی خدمات ترجمه رسمی انگلیسی اسناد و مدارک می‌تواند گزینه مناسبی برای این افراد باشد.

دارالترجمه رسمی انگلیسی

ترجمه رسمی انگلیسی اسناد و مدارک در دارالترجمه ترنسلیشینو

دارالترجمه رسمی انگلیسی ترنسلیشینو با ارائه خدمات ترجمه انگلیسی آنلاین با کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان همچنین جلوگیری از اتلاف وقت در ترافیک شهری موجب می‌شود تا شما به شما عزیزان با صرف  کمترین زمان ممکن تمامی خدمات ترجمه رسمی انگلیسی  را در اختیار داشته باشید. توجه داشته باشید که ترجمه‌ مدارک هویتی و شخصی باید توسط دارالترجمه انگلیسی و از طریق مترجم رسمی دادگستری انجام شود و تمامی مترجمین دارالترجمه ترنسلیشینو دارای مهر رسمی دادگستری می‌باشند.

خدمات دارالترجمه رسمی انگلیسی ترنسلیشینو

ثبت و پیگیری سفارشات رسمی توسط دارالترجمه رسمی ترنسلیشینو در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته به مشتریان عزیز ارائه می‌شود. همچنین مشتریان گرامی می‌توانند جهت سهولت و سرعت بخشیدن به فرآیند ترجمه مدارک تحصیلی، هویتی، شغلی و غیره  به زبان انگلیسی، اسکن با کیفیت مدارک خود از طریق واتس اپ برای مترجمین رسمی مجموعه ارسال کنند. پس از تایید مدارک ارسال شده توسط مترجم ارائه‌ اصل اسناد و مدارک برای پرونده‌هایی که نیاز به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه دارند الزامی می‌باشد. در نظر داشته باشد که  اصل مدارک را می‌توانید شخصا به دفتر دارالترجمه ارائه دهید یا اینکه می‌توانید آن‌ها را برای ارسال در اختیار پیک رایگان و مورد اعتماد مجموعه قرار دهید. خدمات مورد نیاز معمولا در کمترین زمان ممکن در دارالترجمه رسمی انگلیسی انجام می‌پذیرد. اما درصورتی‌که مدارک شما نیاز به تاییدات قانونی از جمله دادگستری و وزارت امور خارجه داشته باشد ممکن است چند روز طول بکشد.

مشاوره رایگان از واتس‌اپ
تماس با دارالترجمه

هزینه ترجمه مدارک به انگلیسی

نحوه محاسبه هزینه ترجمه رسمی انگلیسی اسناد و مدارک و خدمات مربوط به آن هر سال توسط نرخنامه اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه به تمامی دارالترجمه‌های انگلیسی رسمی ابلاغ میگردد. تمامی تعرفه‌های ترجمه در دارالترجمه ترنسلیشینو نیز بر اساس نرخنامه مصوب است و برای خدمات ارائه ‌شده مانند مشاوره و پیک هزینه مازاد از مشتریان دریافت نمی‌گردد. تنها در صورتی که مشتری درخواست ترجمه فوری و دریافت مهر تاییده وزارت امور خارجه  توسط دارالترجمه را داشته باشد با توجه به توافق طرفین مبلغ دریافتی افزایش خواهد یافت.

مدت زمان انجام ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان انگلیسی

مدت زمان مورد نیاز برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک با توجه به نوع سند و مدرک و مقدار آن متفاوت می‌باشد و در اصل نمی‌توان زمان دقیقی برای آن ارائه داد. در دارالترجمه رسمی اسناد و مدارک ابتدا توسط مترجم بررسی می‌گردد و سپس زمان مورد نیاز به شما اطلاع داده می‌شود. ناگفته نماند که به طور معمول اگر مدارک شما نیاز به دریافت مهر تایید از وزارت امور خارجه و یا دادگستری را داشته باشند 2 تا 3 روز کاری به زمان اولیه اعلام شده اضافه می‌گردد. برای اطلاع از زمان دقیق ترجمه رسمی انگلیسی اسناد و مدارک می‌توانید با مشاوران دارالترجمه رسمی انگلیسی ترنسلیشینو در تماس باشید.

چه اسناد و مدارکی و چه زمانی نیاز به ترجمه رسمی انگلیسی دارند؟

هر سند و مدرکی که در ایران دریافت کرده‌اید برای آن که در سفارت یا سازمانی در کشورهای انگلیسی زبان اعتبار قانونی و حقوقی داشته باشند، نیاز به ترجمه رسمی انگلیسی و دریافت تاییدیه‌های قوه قضائیه و وزارت امور خارجه دارند. البته در مواردی خاص مانند زمانی که مکاتبات شما با یک دانشگاه و یا یک شرکت معارفه دارد به احتمال زیاد به ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود نیاز پیدا نخواهید کرد اما به طور قطع زمانی مکاتبات شکل رسمی پیدا کنند باید حتما نسبت به ترجمه رسمی انگلیسی اسناد و مدارک خود اقدام نمایید. اسناد و مدارکی را که باید برای ترجمه رسمی به یک دارالترجمه انگلیسی ارائه دهید شامل مدارک هویتی مانند: ترجمه شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج، کارت پایان خدمت، سند ملک و غیره ترجمه مدارک تحصیلی مانند: دانشنامه، ریز نمرات، دیپلم و غیره همچنین ترجمه قراردادها مانند قرارداد دولتی، اسناد حقوقی و  غیره می‌باشد.

توجه داشته باشید که برخی از اسناد برای آن که امکان ترجمه رسمی توسط مترجم را داشته باشند ابتدا نیاز به تاییدیه مرکز ارائه دهنده دارند. به عنوان مثال برای ترجمه رسمی دانشنامه و ریزنمرات به انگلیسی باید تاییده این مدارک را از سامانه سجاد دریافت کنید.

اطلاعات سفارت انگلستان

آدرس سفارت انگلیس : خیابان فردوسی شماره ۱۹۸

تلفن تماس سفارت انگلیس : ۰۲۱-۶۴۰۵۲۰۰۰

وبسایت سفارت انگلیس   www.gov.uk

اطلاعات سفارت استرالیا

آدرس سفارت استرالیا: تهران، خیابان خالد اسلامبولی، خیابان بیست و سوم، پلاک ۲

تلفن تماس سفارت استرالیا: ۰۲۱-۸۸۷۲۴۴۵۶

وبسایت سفارت استرالیا   www.iran.embassy.gov.au