ترجمه رسمی فوری

ترجمه رسمی فوری به همه زبان‌ها، مورد تایید سفارت‌ها و مراجع خارج از کشور

همه چیز درباره ترجمه رسمی فوری

بیشتر افرادی که قصد آنرا دارند که برای ادامه تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری، زندگی و یا گردش به کشورهای دیگر سفر کنند، باید ترجمه رسمی مدارک و اسناد خود را به سفارت و یا دانشگاه و محل کار ارائه دهند و برای اینکار باید به دارالترجمه رسمی مراجعه نمایند. ترجمه رسمی مدارک به این دلیل که باید اسناد و مدارک ترجمه شده را به مراجع قانونی و یا مراکز دولتی ارائه کنید یک فرآیند قانونی به شمار می‌آید و پیچیدگی‌های خاصی دارد و اگر از آن مطلع نباشید ممکن است دچار سردرگمی شوید. در ادامه به همه چیز را درباره ترجمه رسمی فوری در دارالترجمه رسمی ترنسلیشینو به شما توضیح خواهیم داد.

ترجمه رسمی اسناد و مدارک چقدر زمان نیاز دارد؟

زمان ارائه ترجمه در حالت عادی نسبت به نوع سند یا مدرک، تعداد اسناد، زبان ترجمه، خلوت بودن و یا شلوغ بودن دارالترجمه و عوامل دیگر متفاوت است برای ترجمه رسمی به زمان دقیقی نمی‌توان اشاره کرد. گاهی متقاضیان ویزا به دلیل مسائل مربوط به وقت سفارت به ترجمه رسمی فوری مدارک نیاز دارند و در این مواقع مراجعه حضوری به دارالترجمه‌های رسمی برای ارائه اسناد و مدارک در ساعات کاری با توجه به مشغله شخصی و ترافیک بسیار زمان‌بر است. بنابراین اگر نیاز به ترجمه فوری مدارک خود دارید می‌توانید به صورت انلاین از طریق سایت دارالترجمه رسمی ترنسلیشینو براحتی اینکار را انجام دهید.

قیمت ترجمه رسمی فوری در دارالترجمه ترنسلیشینو

هزینه دریافتی برای ترجمه رسمی بر اساس سند و مدرک مورد نظر و بعضی ویژگی‌های آن محاسبه می‌شود. اما به طور کلی اداره مترجمان رسمی قوه قضائیه هر سال تعرفه خدمات ترجمه رسمی را تعیین و ابلاغ می‌کند و دفاتر ترجمه رسمی موظف هستند طبق این ابلاغیه عمل کنند. اما در مواقعی که سفارش ترجمه رسمی به صورت فوری باشد، با توافق طرفین هزینه ترجمه مدارک افزایش می‌یابد.

آیا ترجمه رسمی فوری به زبان‌های مختلف امکان پذیر است؟

ترجمه رسمی فوری فقط مختص به یک زبان نمی‌باشد و می‌تواند به هر زبانی انجام شود. اما معمولا برای انجام ترجمه رسمی ایتالیایی، باید به دارالترجمه رسمی فوری ایتالیایی مراجعه کنید و برای ترجمه فوری اسپانیایی، باید یک دارالترجمه رسمی اسپانیایی فوری را انتخاب کنید اما دارالترجمه رسمی ترنسلیشینو مدارک شما را به تمامی زبان‌های انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی و سایر زبان‌ها به صورت فوری ترجمه می‌کند.

دریافت تائیدیه فوری دادگستری و امور خارجه

دریافت تأئیدیه دادگستری و امور خارجه پروسه قانونی ست و نیاز به زمان دارد و در بازه زمانی مشخصی انجام می‌شود. در واقع دریافت تاییدیه دادگستری و امور خارجه ایران حداقل به 3 روز زمان نیاز دارد. بنابراین، اگر ترجمه رسمی مدارک شما به تأئیدیه دادگستری و امور خارجه نیاز دارد، باید سفارش‌تان را هر چه سریع‌تر یا به صورت فوری ثبت کنید.

آیا کیفیت ترجمه رسمی فوری کاهش می‌یابد؟

کیفیت ترجمه رسمی فوری، تا حد بسیار زیادی به تبحر و سابقه مترجم رسمی بستگی دارد. دارالترجمه رسمی ترنسلیشینو با در اختیار داشتن مترجم رسمی متبحر و با تجربه، به سرعت و بدون کاسته شدن کیفیت، ترجمه مدارک را در اختیار شما قرار می‌دهد.

مشاوره رایگان از واتس‌اپ
تماس با دارالترجمه

دلیل انتخاب دارالترجمه رسمی ترنسلیشینو

دارالترجمه رسمی ترنسلیشینو به عنوان سامانه آنلاین خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک تجربه‌ای لذت به یاد ماندنی از دریافت خدمات ترجمه رسمی را برای شما فراهم می‌کند. در این سامانه امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه‌روز، پشتیبانی و مشاوره رایگان وجود دارد و شما می‌توانید جواب تمامی سوالات و ابهامات خود را از طریق مشاورین این مجموعه دریافت کنید. همچنین دریافت و ارسال مدارک توسط پیک مورد اعتماد درب منزل نیز از خدمات این دارالترجمه می‌باشد.